Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/0841
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca w stacji paliw, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientapraca w stacji paliw Rzochów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

obsługa kasy fisklanej, uczciwość, kontaktowość, brak wymogów dot. wykształcenia

Miejsce pracy:

Mielec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca

małopolskie / Kraków

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Aktywne od: wczoraj

sprzaedaż popprzez stoiska,inkasowanie za pomocą kasy fiskalnej,rozliczanie kasy i przekazywanie utargów,wystawianie rachunków,wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe...

Sprzedawca

świętokrzyskie / Sędziszów

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Aktywne od: wczoraj

przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru na regałach, obsługa klienta - doradztwo, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie towaru Wymagania inne:

Sprzedawca

podlaskie / Suwałki

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Aktywne od: wczoraj

obsługa kasy fiskalnej, terminalu, programu Subiekt, obsługa klienta Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: