W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Doradców Klienta posługujących się jednym z wybranych języków – węgierski, czeski lub słowacki na poziomie native.

Jesteśmy firmą, która jasno stawia określone cele, a przy tym dysponuje atrakcyjnym systemem motywacyjnym. Inspirujemy naszych pracowników, do osiągania wyznaczonych założeń, dzięki czemu wspólnie celebrujemy spektakularne osiągnięcia naszego zespołu.
Doradca Klienta z j. czeskim / słowackim / węgierskim
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Po okresie wdrożenia - PRACA ZDALNA

Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa Klienta znanej francuskiej marki kosmetycznej - rozmowy prowadzone są wyłącznie w danym JĘZYKU: WĘGIERSKIM, SŁOWACKIM lub CZESKIM (wg kompetencji).
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w ruchu przychodzącym jak i wychodzącym (wyłącznie wewnętrzna baza Klientów) oraz obsługa back office (w tym obsługa maili oraz social media),
  • przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, wspieranie kanałów retail i ecommerce.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • przyjazne środowisko pracy, o które wzajemnie dbamy również poza nią,
  • pracę w godzinach 09:00-19:00 poniedziałek - sobota (praca w systemie zmianowym) – możliwość elastycznego grafiku,
  • pakiet benefitów (opiekę zdrowotną, karty sportowe).
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz znajomość języka węgierskiego lub czeskiego lub słowackiego na poziomie ojczystym,
  • dodatkowo posługujesz się językiem polskim lub angielskim (minimum B2),
  • mile widziane - posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta, zwłaszcza telefonicznej,
  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi oraz pracy zespołowej,
  • jesteś elastyczny oraz umiejętnie wypracowujesz ewentualne kompromisy,
  • obsługa komputera nie jest Ci obca,
  • potrafisz pracować w warunkach wielozadaniowości.